AUTOKLAWY PRZENOŚNE, CERTOCLAV EL
Oferta katalogu rozszerzonego jest chwilowo niedostępna.
W przypadku zainteresowania ofertą, zapraszamy do
kontaktu.
Producent: CertoClav
ECLASS: 32011920
UNSPSC: 42281508
Autoklawy przenośne, Certoclav-EL 12L / 18L
KATALOG PODSTAWOWY
PRODUKTY ALTERNATYWNE
AKCESORIA
Numer katalogowy |
Kod producenta |
Typ |
Poj. |
Śred. |
Wys.
wewn. |
Gr. [ rab. ]
|
9.842 013 |
8501312 |
EL 12L GS |
12 |
240 |
260 |
L8B |
|
9.842 014 |
8501318 |
EL 18L GS |
18 |
240 |
400 |
L8B |
Gotowe do użytku, łatwe w obsłudze autoklawy laboratoryjne CertoClav EL. Dzięki kompaktowej budowie są uniwersalne i odpowiednie do zastosowań w badaniach, rozwoju, kontroli jakości i medycznych.
Sterowanie
Łatwe w obsłudze, sterowane za pomocą jednego przycisku. Termostat i dwustopniowy zawór kontroli zapewniają precyzję procesu. Autoklawy zapewniają łatwe i szybkie przygotowanie mediów hodowlanych, przeprowadzenie testów jakościowych oraz procesów autoklawowania. Precyzyjne termometr i zawór ciśnieniowy ze wskaźnikiem wartości maksymalnych zapewniają bezbłędne rezultaty dla wszystkich aplikacji. Łatwy dostęp do komory sterylizacyjnej poprzez przekręcenie i otwarcie pokrywy.
Bezpieczeństwo
Certoclav posiada 4-stopniowy system bezpieczeństwa: zawór nadciśnieniowy, wewnętrzny zamek zabezpieczający przed otwarciem pod ciśnieniem, nie blokujący się zawór kontrolny bezpieczeństwa oraz nadciśnieniowe otwarcie bezpieczeństwa.
Kompletny zestaw wraz z akcesoriami
Zawiera statyw trójnożny i płytę do wnętrza autoklawu
Standardy i oznaczenia
Certyfikat GS zgodności z normą EN 61010-1:2001, EN 61010-2:040:2005.
Posiadają dokumentację skuteczności mikrobiologicznej i bakteriobójczej.